Přebor župy v plavání - 2013

05/03/2013

Dne 2.března se uskutečnil Přebor sokolské župy šumavské v plavání pro rok 2013.Závodů se zúčastnilo celkem 57 závodníků ze 7 jednot.Nejvíce z plavců přijelo z Janovic -15 a Domažlic - 12,nejméně z Klatovy a ze Švihova - po 3.

Výsledky přeboru :

jméno

jednota

čas

pořadí

Předškoláci

Bohdanka Kalousová

Domažlice

01:06,0

1

Tomáš Váchal

Domažlice

01:27,9

2

Mladší žáci -I

Bešta Zdeněk

Švihov

22,28

1

Trachta Aleš

Přeštice

22,85

2

Štěrba Vojtěch

Přeštice

24,79

3

Pergler Michal

Přeštice

35,56

4

Kollross Jakub

Strážov

48,03

5

Gemerský Pavel

Přeštice

48,26

6

Suchý Karel

Klatovy

55,79

7

Bešta Zdeněk

Švihov

22,28

1

mladší žáci - II

Kalivoda Lukáš

Strážov

21,38

1

Hodek Jaroslav

Janovice

21,95

2

Šurý Jakub

Sušice

23,17

3

Pergler Jan

Přeštice

25,91

4

Lucák Lukáš

Přeštice

26,72

5

Trefenec Tadeáš

Janovice

30,85

6

Vráblík Dominik

Janovice

34,60

7

Josef Váchal

Domažlice

39,31

8

Koubek Petr

Klatovy

01:10,5

9

starší žáci - III

Forman Jakub

Sušice

43,82

1

Květoň Václav

Přeštice

44,60

2

Veselák Dominik

Janovice

53,32

3

Koubek Jaroslav

Sušice

01:23,9

4

Kessl Marek

Strážov

01:32,1

5

Vozka Filip

Sušice

01:41,5

6

starší žáci - IV

Hátle Luboš

Sušice

43,67

1

Hátle Leoš

Sušice

56,15

2

Husník Lukáš

Sušice

01:07,2

3

Dorostenci

Kalivoda Jakub

Strážov

01:25,7

1

Hais Daniel

Janovice

01:39,3

2

Švůgr Marek

Janovice

01:40,9

3

Hais Jakub

Janovice

01:44,0

4

Muži - 100 m

Trapp Jan

Janovice

01:32,5

1

Mladší žákyně - I

Drudíková Lenka

Janovice

27,42

1

Kleinová Viktorie

Klatovy

33,11

2

Trmotová Klára

Janovice

33,37

3

Zelenková Veronika

Domažlice

52,03

4

Kalivodová Hana

Strážov

52,11

5

Blažková Kristýna

Domažlice

02:02,6

6

mladší žákyně -II

Drudíková Monika

Janovice

18,64

1

Zemanová Šárka

Domažlice

20,74

2

Černá Lucie

Domažlice

22,22

3

Růžičková Rozálie

Domažlice

29,62

4

Schusterová Lucie

Janovice

33,26

5

Taichmanová Tereza

Janovice

38,25

6

mimo soutěž :

Hašková Zuzana

Švihov

18,56

starší žákyně - III

Trachtová Alena

Přeštice

01:02,4

1

Formanová Lenka

Sušice

01:10,6

2

Ježková Tereza

Sušice

01:26,0

3

starší žákyně - IV

Kolářová Kateřina

Domažlice

39,54

1

Krbová Karolína

Domažlice

49,32

2

Pavlová Tereza

Domažlice

54,72

3

Divišová Lenka

Sušice

55:12,0

4

Niebaurová Tereza

Sušice

01:03,3

5

mimo soutěž :

Hašková Alena

Švihov

35,13

ženy

Hofmanová Edita

Janovice

01:42,9

1

Veseláková Hana

Janovice

02:08,5

2

Váchalová Iveta

Domažlice

02:33,8

3

štafety

jednota

čas

pořadí

Domažlice

01:42,2

1

Přeštice

01:45,4

2

Janovice

01:49,5

3

Sušice

01:59,3

4


Fatal error: Call to undefined function NazevKategorie() in /data/web/virtuals/54321/virtual/www/uvod.php on line 86